KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15554244
nr 1555 4244
Gunvor Sigrand, Flickor som plockar blommor. Signerad. Olja på duk, Bildmått: 43x54 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 19:21:09
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)